Strom splněných přání pro pečující

S blížícími se Vánocemi v Alianci věříme, že vánoční kouzlo spočívá i ve štědrém dávání, a proto jsme se rozhodli věnovat letošní vánoční kampaň právě těm, kteří dávají nejvíce – pečujícím. Jejich láskyplná a obětavá péče často zůstává v pozadí, a proto jsme se rozhodli touto akcí nejen symbolicky obdarovat pečující, ale také zvýšit povědomí veřejnosti o náročnosti jejich práce a potřebě poskytnout jim větší podporu a uznání.

Strom splněných přání pro pečující ve Westfield Chodov: 1. – 17. prosince

Srdečně Vás tím zveme ke Stromu splněných přání pro pečující, který je od 1. do 17. prosince umístěn ve Westfield Chodov. Přijďte a naplňte některé z přání visících na stromečku, která symbolizují touhy a potřeby, zejména po odpočinku, těchto statečných jednotlivců. Na místě Vám rádi poskytneme více informací o důležité práci, kterou pečující vykonávají každý den. Vaše účast je výzvou vyjádřit podporu těm, kteří si zaslouží naše uznání, a zároveň jim připravit krásné a radostné Vánoce.

Podpořte pečující i online na Darujme.cz

Pro ty, kteří by rádi podpořili naši kampaň a zároveň ocenili pečující i online, máme dobrou zprávu. Dar můžete zakoupit přímo na online platformě Darujme.cz, kde si můžete vybrat dar z příběhů konkrétních osob a poslat ho jim přímo. Můžete také podpořit pečující finančním příspěvkem dle své volby a možností. Každá libovolná částka, kterou přispějete, má význam a přispěje k tomu, aby pro ně tento vánoční svátek zazářil ještě více.

https://www.darujme.cz/projekt/1208886

Podpořte pečující a naši iniciativu na sociálních sítích

Vyfoťte se u našeho stromečku splněných přání ve Westfield Chodov, označte AIP společně s hashtagem #OdpočinekPečujícím.
Jsme rádi, že s námi Vaši štědrost budete sdílet a společně s námi dávat do širšího povědomí naší iniciativu. Vaše podpora pro nás a pečující znamená mnoho!
Budeme vděční, když se se svými blízkými podělíte i o další aktivity, které pravidelně sdílíme na sociálních sítích a budete je sdílet dál.

Za celý tým Aliance Vám děkujeme za Vaši účast a přejeme Vám krásné svátky plné klidu a pohody!